Dodaj ofertę
Wybierz województwo

Super oferty

zimowe wakacje zapraszamy panstwa do spedzenia zimowych ferii w pokojach goscinnych prima w borowicach k/karpacza. niezapomniane zimowe) ... kat.: Ferie w Borowicach
45 PLN

Ferie w Borowicach

Borowice jest jedną z atrakcyjniejszych miejscowości wypoczynkowych w Polsce. Mnóstwo ludzi planuje tu swoje ferie zimowe – Borowice to niepowtarzalna architektura, smaczna regionalna kuchnia z niespotykanymi gdzie indziej potrawami, czas zapełniony wieloma imprezami kulturalnymi oraz baza wypadowa w górach. Nasza oferta pobytu na ferie w Borowicach jest bardzo różnorodna. Dla tych z Was, którzy oczekują wielu atrakcji oferujemy pokoje i apartamenty w centrum Borowic, w środku wszystkich wydarzeń, z widokiem na miasto i jego urocze uliczki, tak abyście mogli cały czas chłonąć atmosferę i czerpać energię z tego miejsca. Natomiast dla tych, którzy wolą ciszę i spokój, oferujemy wiele komfortowych miejsc noclegowych na obrzeżach w Borowicach lub pod miastem. Wszystkie oferty proponowane na naszym portalu są bardzo atrakcyjne, dzięki czemu zapewnią sobie Państwo komfortowe i udane ferie zimowe, a Borowice dostarczy Wam miłych wspomnień na cały rok – do następnych ferii zimowych. A wtedy zapraszamy znów na naszą podstronę z ofertami na zimowy pobyt. Życzymy owocnych poszukiwań.
Dodaj ofertę

Strona główna Oferty tematyczne Katalog firm tuystycznych Mapa strony Ogłoszenia Panel klienta Wakacje Chorwacja Online 119 (18)

© 2006-2009 Gieldawakacyjna.pl LP. All rights reserved.