Dodaj ofertę
Wybierz województwo

Strona głównaOferty tematyczneDla rodzin nad morzemDla rodzin w Międzyzdrojach › Międzyzdroje-Noclegi-Tanie-Wczasy-Dla-Rodzi

Międzyzdroje-Noclegi-Tanie-Wczasy-Dla-Rodzin Nad Bałtykiem


Wiadomo, że dla swoich dzieci czy wnucząt, chcecie jak najlepiej, więc niech wśród prezentów dla nich, znajdzie się trzytygodniowy pobyt nad Bałtykiem. Będzie to najbardziej wartościowy prezent, ponieważ bawiąc się czy ucząc w Międzyzdrojach, poza niewątpliwą przyjemnością z pobytu nad morzem, zyskają nową trwałą odporność organizmu, na całe życie!  Być może nie macie tyle urlopu, ale po to właśnie jest rodzina, aby w tym długim pobycie sobie pomóc, proszę się wymieniać w opiece nad  dzieckiem, a my Państwu przygotujemy pokój na te zamiany. Zaplanuj pobyt nad morzem ze swoją rodziną, wykorzystaj do tego magię Międzyzdrojów, tego uroczego zakątka Ziemi, aby Wasza radość z takiego urlopu była pełna. Niech każda chwila spędzona w Międzyzdrojach, nad pięknym Bałtykiem, będzie powodem do planowania następnych, a ten cudowny klimat morza i Waszego tutaj pobytu, niech się dobrym zdrowiem odwdzięcza.

MORSKI KLIMAT DAJE ZDROWIE !  PODARUJ WAM COŚ NATURALNIE DOBREGO !   

       OFERTA NOCLEGOWA - NIE ZAWIERA WYŻYWIENIA

Jedno dziecko do 7 lat, w pokoju (2/3-os.)dodatkowo, bez dopłat, po opłaceniu należności za pokój  stosownie do jego ceny za podstawową ilość osób. Dziecko korzysta z posłania rodziców/opiekunów, nie ma możliwości dostawek.

1 osoba plus dziecko do 7 lat zniżka 15% od ceny pokoju 2-osobowego

2 osoby plus dziecko do 7 lat zniżka 15% od ceny pokoju 3-osobowego

Jeśli chcesz szybko sprawdzić cenę Waszego pobytu, to kliknij powyżej adres naszej strony www.sloncebaltyku.pl i tam kliknij w "Wolne Pokoje", a następnie wybierz w kalendarzu termin pobytu i ilość osób, a system pokaże dostępne pokoje i ich cenę

 Jadłodajnia - 40m ( IV/V - X) Bar - 100m (365 dni), restauracje, pizzerie - ciut dalej, a jeszcze jedno ciut - smażalnie i wędzarnie ryb (365 dni) 

 Wszystkie pokoje z własną łazienką, internetem i ogrzewaniem. 

    

Jadłodajnia - 50m ( IV/V - X)
Bar -100m (365 dni), restauracje, pizzerie - ciut dalej, a jeszcze jedno ciut - smażalnie i wędzarnie ryb (365 dni)

    

 

 

        

                     

Słońce Bałtyku

Zwycięstwa 34 72-500 Międzyzdroje

tel. +48.91 328 09 32,+48.
tel. kom. +48.780 015 933,+48.601 159 992 WhatsApp
www.sloncebaltyku.pl

Adresat

Temat

Twoje imię i nazwisko

Twój email

Telefon

Zapytanie


Zapoznałem się z informacją o administratorze i przetwarzaniu danych osobowych
Oferty specjalne:
Inne pakiety z kategorii Dla rodzin
Zobacz również:
Strony www:
Dodaj ofertę

Strona główna Oferty tematyczne Katalog firm tuystycznych Mapa strony Ogłoszenia Panel klienta Wakacje Chorwacja Online 87 (17)

© 2006-2009 Gieldawakacyjna.pl LP. All rights reserved.