Dodaj ofertę
Wybierz województwo

wakcacje w Karkonoszach


Proponujemy Państwu spędzenie wolnego czasu w komfortowych warunkach z dala od zgiełku wielkiego miasta w naszym domu umiejscowionym nieopodal malowniczych Karkonoszy 100 metrów od drogi z Jeleniej Góry do Karpacza, oddzielony pasmem świerków, brzóz, modrzewi.
Oferujemy: miejsca noclegowe w komfortowo wyposażonych pokojach 2 - 4 osobowych + 1 apartament 2 pokojowy z salonem. Przy posesji znajdują się: letnia altanka, ławy, grill i miejsce na ognisko. Obok domu smażalnia ryb i bar. Nasze gospodarstwo jest doskonałą bazą wypadową na górskie szlaki i ścieżki rowerowe (przebiegające w pobliżu domu) w Karkonosze i Góry Sokole. Zarybiony staw czeka na amatorów wędkowania. Dom jest ogrodzony. Samochody bezpieczne na dużym parkingu.
Do dyspozycji Gości 2 garaże. Na życzenie Gości organizujemy we współpracy z pobliską stadniną koni, jazdę wierzchem, przejażdżkę bryczką, a śnieżną zimą saniami. Wieczorową porą oferujemy miłe chwile spędzone przy ognisku i grillu.
Ścieżki rowerowe i trasy przebiegają w pobliżu gospodarstwa (patrz mapa). Istnieje możliwość wypożyczenia rowerów.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!
Rezerwacje tylko TELEFONICZNE! 604-262-545 lub (75)713-10-88

MONIKA

ul.Łokietka 10 c 58-533 Mysłakowice

tel.
www.monika.pl

Adresat

Temat

Twoje imię i nazwisko

Twój email

Telefon

Zapytanie


Zapoznałem się z informacją o administratorze i przetwarzaniu danych osobowych
Oferty specjalne:
Inne pakiety z kategorii Wakacje
Zobacz również:
Strony www:
Dodaj ofertę

Strona główna Oferty tematyczne Katalog firm tuystycznych Mapa strony Ogłoszenia Panel klienta Wakacje Chorwacja Online 75 (13)

© 2006-2009 Gieldawakacyjna.pl LP. All rights reserved.