Dodaj ofertę
Wybierz województwo

Strona głównaOferty tematyczne› Wakacje jeziora

Super oferty

cisza i spokoj w Dolinie Rospudy mamy do wynajecia 4 poziomową, 16 arowa działkę z własną linią brzegową jeziora sumowo,przez które biegnie szlak kajakow) ... kat.: Wakacje w Bakałarzewie
15 PLN
ucieczka od cywilizacji mamy do wynajecia 4 poziomową, 16 arowa działkę z własną linią brzegową jeziora sumowo,przez które biegnie szlak kajakow) ... kat.: Wakacje w Bakałarzewie
15 PLN

Na wakacje w Bakałarzewie

Bakałarzewo jest jedną z atrakcyjniejszych miejscowości wypoczynkowych na Warmii i Mazurach. Dużo ludzi planuje tu swoje wakacje – Bakałarzewo to piękna, niepowtarzalna miejscowość, smaczna regionalna kuchnia, czas zapełniony wieloma imprezami kulturalnymi oraz baza wypadowa nad jeziorem.

Nasza oferta wakacji w Bakałarzewie jest bardzo różnorodna.

Dla tych z Was, którzy oczekują wielu atrakcji oferujemy pokoje i apartamenty w centrum , w środku wszystkich wydarzeń, z widokiem na miasto i jego urocze uliczki, tak abyście mogli cały czas chłonąć atmosferę i czerpać energię z tego miejsca. Natomiast dla tych, którzy wolą ciszę i spokój, oferujemy wiele komfortowych miejsc noclegowych na obrzeżach lub pod miastem.

Wszystkie oferty proponowane na naszym portalu są bardzo atrakcyjne, dzięki czemu zapewnią sobie Państwo komfortowe i udane wakacje, a Bakałarzewo dostarczy Wam miłych wspomnień na cały rok – do następnych wakacji… A wtedy zapraszamy znów na nasz portal.

Życzymy owocnych poszukiwań w Bakałarzewie

Dodaj ofertę

Strona główna Oferty tematyczne Katalog firm tuystycznych Mapa strony Ogłoszenia Panel klienta Wakacje Chorwacja Online 93 (15)

© 2006-2009 Gieldawakacyjna.pl LP. All rights reserved.