Dodaj ofertę
Wybierz województwo

Strona głównaOferty tematyczne› Wakacje góry

Super oferty

Wakacja z Rodziną 7-dniowy pakiet wypoczynkowy 01.06.2014-30.09.2014 ; zapraszamy państwa do spędzenia letnich wakacji w malowniczej k) ... kat.: Wakacje w Długopolu Zdroju
1099 PLN

Na wakacje w Długopolu Zdroju

Długopole Zdrój jest jedną z atrakcyjniejszych miejscowości wypoczynkowych na Ziemi Kłodzkiej. Dużo ludzi planuje tu swoje wakacje – Długopole Zdrój to piękna, niepowtarzalna miejscowość, smaczna regionalna kuchnia, czas zapełniony wieloma imprezami kulturalnymi oraz baza wypadowa w górach.

Nasza oferta wakacji w Długopolu Zdroju jest bardzo różnorodna.

Dla tych z Was, którzy oczekują wielu atrakcji oferujemy pokoje i apartamenty w centrum Długopola Zdroju, w środku wszystkich wydarzeń, z widokiem na miasto i jego urocze uliczki, tak abyście mogli cały czas chłonąć atmosferę i czerpać energię z tego miejsca. Natomiast dla tych, którzy wolą ciszę i spokój, oferujemy wiele komfortowych miejsc noclegowych na obrzeżach Długopola Zdroju lub pod miastem.

Wszystkie oferty proponowane na naszym portalu są bardzo atrakcyjne, dzięki czemu zapewnią sobie Państwo komfortowe i udane wakacje, a Długopole Zdrój dostarczy Wam miłych wspomnień na cały rok – do następnych wakacji… A wtedy zapraszamy znów na nasz portal.

Życzymy owocnych poszukiwań w Długopolu Zdroju

Dodaj ofertę

Strona główna Oferty tematyczne Katalog firm tuystycznych Mapa strony Ogłoszenia Panel klienta Wakacje Chorwacja Online 103 (12)

© 2006-2009 Gieldawakacyjna.pl LP. All rights reserved.