Dodaj ofertę
Wybierz województwo

Strona głównaOferty tematyczne› Wakacje morze

Super oferty

LAST MINUTE - DOMKI HOLENDERSKIE camping polsporty.pl, ;znajduję się w jastarni, nad malowniczym brzegiem zatoki puckiej, (250m za muzeum rybołóws) ... kat.: Wakacje w Jastarni
45 PLN

Na wakacje w Jastarni

Jastarnia jest jedną z atrakcyjniejszych miejscowości wypoczynkowych na Mierzei Helskiej. Dużo ludzi planuje tu swoje wakacje – Jastarnia to piękna, niepowtarzalna miejscowość, smaczna regionalna kuchnia, czas zapełniony wieloma imprezami kulturalnymi oraz baza wypadowa nad morzem.

Nasza oferta wakacji w Jastarni jest bardzo różnorodna.

Dla tych z Was, którzy oczekują wielu atrakcji oferujemy pokoje i apartamenty w centrum , w środku wszystkich wydarzeń, z widokiem na miasto i jego urocze uliczki, tak abyście mogli cały czas chłonąć atmosferę i czerpać energię z tego miejsca. Natomiast dla tych, którzy wolą ciszę i spokój, oferujemy wiele komfortowych miejsc noclegowych na obrzeżach lub pod miastem.

Wszystkie oferty proponowane na naszym portalu są bardzo atrakcyjne, dzięki czemu zapewnią sobie Państwo komfortowe i udane wakacje, a Jastarnia dostarczy Wam miłych wspomnień na cały rok – do następnych wakacji… A wtedy zapraszamy znów na nasz portal.

Życzymy owocnych poszukiwań w Jastarni

Dodaj ofertę

Strona główna Oferty tematyczne Katalog firm tuystycznych Mapa strony Ogłoszenia Panel klienta Wakacje Chorwacja Online 69 (10)

© 2006-2009 Gieldawakacyjna.pl LP. All rights reserved.