Dodaj ofertę
Wybierz województwo

Strona głównaOferty tematyczne› Wakacje jeziora

Super oferty

Piękny dom drewniany oferujemy państwu wypoczynek w samym sercu "zielonych płuc polski". do dyspozycji niezależny, piętrowy, drewniany dom z ) ... kat.: Wakacje w Jonkowie
100 PLN

Na wakacje w Jonkowie

Jonkowo jest jedną z atrakcyjniejszych miejscowości wypoczynkowych na Warmii i Mazurach. Dużo ludzi planuje tu swoje wakacje – Jonkowo to piękna, niepowtarzalna miejscowość, smaczna regionalna kuchnia, czas zapełniony wieloma imprezami kulturalnymi oraz baza wypadowa nad jeziorem.

Nasza oferta wakacji w Jonkowie jest bardzo różnorodna.

Dla tych z Was, którzy oczekują wielu atrakcji oferujemy pokoje i apartamenty w centrum Jonkowa, w środku wszystkich wydarzeń, z widokiem na miasto i jego urocze uliczki, tak abyście mogli cały czas chłonąć atmosferę i czerpać energię z tego miejsca. Natomiast dla tych, którzy wolą ciszę i spokój, oferujemy wiele komfortowych miejsc noclegowych na obrzeżach Jonkowa lub pod miastem.

Wszystkie oferty proponowane na naszym portalu są bardzo atrakcyjne, dzięki czemu zapewnią sobie Państwo komfortowe i udane wakacje, a Jonkowo dostarczy Wam miłych wspomnień na cały rok – do następnych wakacji… A wtedy zapraszamy znów na nasz portal.

Życzymy owocnych poszukiwań w Jonkowie

Dodaj ofertę

Strona główna Oferty tematyczne Katalog firm tuystycznych Mapa strony Ogłoszenia Panel klienta Wakacje Chorwacja Online 76 (11)

© 2006-2009 Gieldawakacyjna.pl LP. All rights reserved.