Dodaj ofertę
Wybierz województwo

Strona głównaOferty tematyczne› Wakacje góry

Super oferty

Krynica-Zdrój krynica-zdrój pokoje gościnne;igraszka ul.kraszewskiego z prawdziwą przyjemnością pragniemy państwa;zaprosić; do) ... kat.: Wakacje w Krynicy Zdrój
40 PLN
Wakacyjna obniżka cen! zapraszamy na wakacje 2015! tylko u nas wielka wakacyjna obniżka cen! ; ;willa arka położona jest w centrum krynicy,) ... kat.: Wakacje w Krynicy Zdrój

Na wakacje w Krynicy Zdrój

Krynica Zdrój jest jedną z atrakcyjniejszych miejscowości wypoczynkowych w Beskidzie Sądeckim. Dużo ludzi planuje tu swoje wakacje – Krynica Zdrój to piękna, niepowtarzalna miejscowość, smaczna regionalna kuchnia, czas zapełniony wieloma imprezami kulturalnymi oraz baza wypadowa w górach.

Nasza oferta wakacji w Krynicy Zdrój jest bardzo różnorodna.

Dla tych z Was, którzy oczekują wielu atrakcji oferujemy pokoje i apartamenty w centrum , w środku wszystkich wydarzeń, z widokiem na miasto i jego urocze uliczki, tak abyście mogli cały czas chłonąć atmosferę i czerpać energię z tego miejsca. Natomiast dla tych, którzy wolą ciszę i spokój, oferujemy wiele komfortowych miejsc noclegowych na obrzeżach lub pod miastem.

Wszystkie oferty proponowane na naszym portalu są bardzo atrakcyjne, dzięki czemu zapewnią sobie Państwo komfortowe i udane wakacje, a Krynica Zdrój dostarczy Wam miłych wspomnień na cały rok – do następnych wakacji… A wtedy zapraszamy znów na nasz portal.

Życzymy owocnych poszukiwań w Krynicy Zdrój

Dodaj ofertę

Strona główna Oferty tematyczne Katalog firm tuystycznych Mapa strony Ogłoszenia Panel klienta Wakacje Chorwacja Online 88 (12)

© 2006-2009 Gieldawakacyjna.pl LP. All rights reserved.