Dodaj ofertę
Wybierz województwo

Strona głównaOferty tematyczne› Wakacje morze

Super oferty

Noclegi nad morzem oferujemy państwu pokoje gościnne w mielnie o różnym standardzie wyposażenia. pokoje 2,3,4 osobowe ze wspó) ... kat.: Wakacje w Mielnie
30 PLN
DOM GOŚCINNY "POD WINOGRONAMI" ZAPRASZA NA WAKACJE NAD MORZEM W MIELNIE zapraszamy do naszego domu gościnnego "pod winogronami" w mielnie 15 min. spacerkiem do morza. zapewniamy miły spokojny ) ... kat.: Wakacje w Mielnie
60 PLN

Na wakacje w Mielnie

Mielno jest jedną z atrakcyjniejszych miejscowości wypoczynkowych w Kołobrzegu Koszalinie i okolicy. Dużo ludzi planuje tu swoje wakacje – Mielno to piękna, niepowtarzalna miejscowość, smaczna regionalna kuchnia, czas zapełniony wieloma imprezami kulturalnymi oraz baza wypadowa nad morzem.

Nasza oferta wakacji w Mielnie jest bardzo różnorodna.

Dla tych z Was, którzy oczekują wielu atrakcji oferujemy pokoje i apartamenty w centrum Mielna, w środku wszystkich wydarzeń, z widokiem na miasto i jego urocze uliczki, tak abyście mogli cały czas chłonąć atmosferę i czerpać energię z tego miejsca. Natomiast dla tych, którzy wolą ciszę i spokój, oferujemy wiele komfortowych miejsc noclegowych na obrzeżach Mielna lub pod miastem.

Wszystkie oferty proponowane na naszym portalu są bardzo atrakcyjne, dzięki czemu zapewnią sobie Państwo komfortowe i udane wakacje, a Mielno dostarczy Wam miłych wspomnień na cały rok – do następnych wakacji… A wtedy zapraszamy znów na nasz portal.

Życzymy owocnych poszukiwań w Mielnie

Dodaj ofertę

Strona główna Oferty tematyczne Katalog firm tuystycznych Mapa strony Ogłoszenia Panel klienta Wakacje Chorwacja Online 96 (15)

© 2006-2009 Gieldawakacyjna.pl LP. All rights reserved.