Dodaj ofertę
Wybierz województwo

Strona głównaOferty tematyczne› Wakacje morze

Super oferty

WAKACJE 2013 pakiet wakacyjny 7 dni ;zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnego pakietu wakacyjnego w okresie od 21.06.2013 do 15.07.) ... kat.: Wakacje w Rewalu
600 PLN
Wakacje nad morzem zapraszamy na letni wypoczynek do uroczego rewala! obiekt mieści się w centralnym miejscu rewala 250 m od morza. oferuj) ... kat.: Wakacje w Rewalu

Na wakacje w Rewalu

Rewal jest jedną z atrakcyjniejszych miejscowości wypoczynkowych w Kołobrzegu Koszalinie i okolicy. Dużo ludzi planuje tu swoje wakacje – Rewal to piękna, niepowtarzalna miejscowość, smaczna regionalna kuchnia, czas zapełniony wieloma imprezami kulturalnymi oraz baza wypadowa nad morzem.

Nasza oferta wakacji w Rewalu jest bardzo różnorodna.

Dla tych z Was, którzy oczekują wielu atrakcji oferujemy pokoje i apartamenty w centrum Rewala, w środku wszystkich wydarzeń, z widokiem na miasto i jego urocze uliczki, tak abyście mogli cały czas chłonąć atmosferę i czerpać energię z tego miejsca. Natomiast dla tych, którzy wolą ciszę i spokój, oferujemy wiele komfortowych miejsc noclegowych na obrzeżach Rewala lub pod miastem.

Wszystkie oferty proponowane na naszym portalu są bardzo atrakcyjne, dzięki czemu zapewnią sobie Państwo komfortowe i udane wakacje, a Rewal dostarczy Wam miłych wspomnień na cały rok – do następnych wakacji… A wtedy zapraszamy znów na nasz portal.

Życzymy owocnych poszukiwań w Rewalu

Dodaj ofertę

Strona główna Oferty tematyczne Katalog firm tuystycznych Mapa strony Ogłoszenia Panel klienta Wakacje Chorwacja Online 127 (17)

© 2006-2009 Gieldawakacyjna.pl LP. All rights reserved.