Dodaj ofertę
Wybierz województwo

Strona głównaOferty tematyczne› Wakacje jeziora

Super oferty

Pokoje Teresa oferujemy noclegi w pokojach jedno , dwu i trzyosobowych z łazienkami ,lodówka, tv nad malowniczym jeziorem gielą) ... kat.: Wakacje w Starym Gieladzie
50 PLN

Na wakacje w Starym Gieladzie

Stary Gieląd jest jedną z atrakcyjniejszych miejscowości wypoczynkowych na Warmii i Mazurach. Dużo ludzi planuje tu swoje wakacje – Stary Gieląd to piękna, niepowtarzalna miejscowość, smaczna regionalna kuchnia, czas zapełniony wieloma imprezami kulturalnymi oraz baza wypadowa nad jeziorem.

Nasza oferta wakacji w Starym Gieladzie jest bardzo różnorodna.

Dla tych z Was, którzy oczekują wielu atrakcji oferujemy pokoje i apartamenty w centrum Starego Gieląda, w środku wszystkich wydarzeń, z widokiem na miasto i jego urocze uliczki, tak abyście mogli cały czas chłonąć atmosferę i czerpać energię z tego miejsca. Natomiast dla tych, którzy wolą ciszę i spokój, oferujemy wiele komfortowych miejsc noclegowych na obrzeżach Starego Gieląda lub pod miastem.

Wszystkie oferty proponowane na naszym portalu są bardzo atrakcyjne, dzięki czemu zapewnią sobie Państwo komfortowe i udane wakacje, a Stary Gieląd dostarczy Wam miłych wspomnień na cały rok – do następnych wakacji… A wtedy zapraszamy znów na nasz portal.

Życzymy owocnych poszukiwań w Starym Gieladzie

Dodaj ofertę

Strona główna Oferty tematyczne Katalog firm tuystycznych Mapa strony Ogłoszenia Panel klienta Wakacje Chorwacja Online 113 (21)

© 2006-2009 Gieldawakacyjna.pl LP. All rights reserved.