Dodaj ofertę
Wybierz województwo

Strona głównaOferty tematyczne› Wakacje góry

Super oferty

Wakacje urlop blisko szlakow Muszyna Krynica góry zapraszamy na urlop w góry ,dom położony blisko kilku szlaków .mamy do wynajęcia pokoje z łazienkami ,anek) ... kat.: Wakacje w Szczawniku
25 PLN

Na wakacje w Szczawniku

Szczawnik jest jedną z atrakcyjniejszych miejscowości wypoczynkowych w Beskidzie Sądeckim. Dużo ludzi planuje tu swoje wakacje – Szczawnik to piękna, niepowtarzalna miejscowość, smaczna regionalna kuchnia, czas zapełniony wieloma imprezami kulturalnymi oraz baza wypadowa w górach.

Nasza oferta wakacji w Szczawniku jest bardzo różnorodna.

Dla tych z Was, którzy oczekują wielu atrakcji oferujemy pokoje i apartamenty w centrum Szczawnika, w środku wszystkich wydarzeń, z widokiem na miasto i jego urocze uliczki, tak abyście mogli cały czas chłonąć atmosferę i czerpać energię z tego miejsca. Natomiast dla tych, którzy wolą ciszę i spokój, oferujemy wiele komfortowych miejsc noclegowych na obrzeżach Szczawnika lub pod miastem.

Wszystkie oferty proponowane na naszym portalu są bardzo atrakcyjne, dzięki czemu zapewnią sobie Państwo komfortowe i udane wakacje, a Szczawnik dostarczy Wam miłych wspomnień na cały rok – do następnych wakacji… A wtedy zapraszamy znów na nasz portal.

Życzymy owocnych poszukiwań w Szczawniku

Dodaj ofertę

Strona główna Oferty tematyczne Katalog firm tuystycznych Mapa strony Ogłoszenia Panel klienta Wakacje Chorwacja Online 69 (13)

© 2006-2009 Gieldawakacyjna.pl LP. All rights reserved.