Dodaj ofertę
Wybierz województwo

Strona głównaOferty tematyczne› Wakacje góry

Super oferty

wolne pokoje na wsi zapraszamy na wieś. cicha okolica wśrod zieleni- w sercu kotliny kłodzkiej -nieopodal gór stolowych.przy samej gr) ... kat.: Wakacje w Tłumaczowie
25 PLN
wakacje na wsi zapraszamy na wieś. nasza agroturystyka znajduje się w cichym zakątku kotliny kłodziej- nieopodal gór stołowych i) ... kat.: Wakacje w Tłumaczowie
30 PLN

Na wakacje w Tłumaczowie

Tłumaczów jest jedną z atrakcyjniejszych miejscowości wypoczynkowych na Ziemi Kłodzkiej. Dużo ludzi planuje tu swoje wakacje – Tłumaczów to piękna, niepowtarzalna miejscowość, smaczna regionalna kuchnia, czas zapełniony wieloma imprezami kulturalnymi oraz baza wypadowa w górach.

Nasza oferta wakacji w Tłumaczowie jest bardzo różnorodna.

Dla tych z Was, którzy oczekują wielu atrakcji oferujemy pokoje i apartamenty w centrum Tłumaczowa, w środku wszystkich wydarzeń, z widokiem na miasto i jego urocze uliczki, tak abyście mogli cały czas chłonąć atmosferę i czerpać energię z tego miejsca. Natomiast dla tych, którzy wolą ciszę i spokój, oferujemy wiele komfortowych miejsc noclegowych na obrzeżach Tłumaczowa lub pod miastem.

Wszystkie oferty proponowane na naszym portalu są bardzo atrakcyjne, dzięki czemu zapewnią sobie Państwo komfortowe i udane wakacje, a Tłumaczów dostarczy Wam miłych wspomnień na cały rok – do następnych wakacji… A wtedy zapraszamy znów na nasz portal.

Życzymy owocnych poszukiwań w Tłumaczowie

Dodaj ofertę

Strona główna Oferty tematyczne Katalog firm tuystycznych Mapa strony Ogłoszenia Panel klienta Wakacje Chorwacja Online 93 (16)

© 2006-2009 Gieldawakacyjna.pl LP. All rights reserved.