Dodaj ofertę
Wybierz województwo

Strona głównaOferty tematyczne› Wakacje góry

Super oferty

Antonówka-lato w górach oferta na lato oferujemy zakwaterowanie w naszym ośrodku, usytuowanym na skraju miejscowości trybsz, na polskim spiszu.) ... kat.: Wakacje w Trybszu
900 PLN
nowy pakiet idealne miejsce dla pragnących spędzić aktywnie czas. różnorodność i duża ilość tras rowerowych, wspaniałe widoki) ... kat.: Wakacje w Trybszu
50 PLN

Na wakacje w Trybszu

Trybsz jest jedną z atrakcyjniejszych miejscowości wypoczynkowych w Zakopanem i w Tatrach. Dużo ludzi planuje tu swoje wakacje – Trybsz to piękna, niepowtarzalna miejscowość, smaczna regionalna kuchnia, czas zapełniony wieloma imprezami kulturalnymi oraz baza wypadowa w górach.

Nasza oferta wakacji w Trybszu jest bardzo różnorodna.

Dla tych z Was, którzy oczekują wielu atrakcji oferujemy pokoje i apartamenty w centrum Trybsza, w środku wszystkich wydarzeń, z widokiem na miasto i jego urocze uliczki, tak abyście mogli cały czas chłonąć atmosferę i czerpać energię z tego miejsca. Natomiast dla tych, którzy wolą ciszę i spokój, oferujemy wiele komfortowych miejsc noclegowych na obrzeżach Trybsza lub pod miastem.

Wszystkie oferty proponowane na naszym portalu są bardzo atrakcyjne, dzięki czemu zapewnią sobie Państwo komfortowe i udane wakacje, a Trybsz dostarczy Wam miłych wspomnień na cały rok – do następnych wakacji… A wtedy zapraszamy znów na nasz portal.

Życzymy owocnych poszukiwań w Trybszu

Dodaj ofertę

Strona główna Oferty tematyczne Katalog firm tuystycznych Mapa strony Ogłoszenia Panel klienta Wakacje Chorwacja Online 79 (13)

© 2006-2009 Gieldawakacyjna.pl LP. All rights reserved.