Dodaj ofertę
Wybierz województwo

Strona głównaOferty tematyczne› Wakacje jeziora

Super oferty

!!!! DOM CAŁOROCZNY DO WYNAJĘCIA !!!!! dom nad jeziorem do wynajecia 5 pokoi 16 miejsc noclegowych cena 350 zł/doba za cały obiekt. w; budynku dwie łazienki, ) ... kat.: Wakacje w Wielimowie
350 PLN

Na wakacje w Wielimowie

Wielimowo jest jedną z atrakcyjniejszych miejscowości wypoczynkowych na Warmii i Mazurach. Dużo ludzi planuje tu swoje wakacje – Wielimowo to piękna, niepowtarzalna miejscowość, smaczna regionalna kuchnia, czas zapełniony wieloma imprezami kulturalnymi oraz baza wypadowa nad jeziorem.

Nasza oferta wakacji w Wielimowie jest bardzo różnorodna.

Dla tych z Was, którzy oczekują wielu atrakcji oferujemy pokoje i apartamenty w centrum Wielimowa, w środku wszystkich wydarzeń, z widokiem na miasto i jego urocze uliczki, tak abyście mogli cały czas chłonąć atmosferę i czerpać energię z tego miejsca. Natomiast dla tych, którzy wolą ciszę i spokój, oferujemy wiele komfortowych miejsc noclegowych na obrzeżach Wielimowa lub pod miastem.

Wszystkie oferty proponowane na naszym portalu są bardzo atrakcyjne, dzięki czemu zapewnią sobie Państwo komfortowe i udane wakacje, a Wielimowo dostarczy Wam miłych wspomnień na cały rok – do następnych wakacji… A wtedy zapraszamy znów na nasz portal.

Życzymy owocnych poszukiwań w Wielimowie

Dodaj ofertę

Strona główna Oferty tematyczne Katalog firm tuystycznych Mapa strony Ogłoszenia Panel klienta Wakacje Chorwacja Online 120 (17)

© 2006-2009 Gieldawakacyjna.pl LP. All rights reserved.