Dodaj ofertę
Wybierz województwo

Strona głównaOferty tematyczne› Wakacje góry

Super oferty

nowy pakiet zapraszamy w beskidy do malowniczej zawoji. nasza miejscowość leży u stóp babiej góry-królowej beskidów.zapraszamy szcze) ... kat.: Wakacje w Zawoi

Na wakacje w Zawoi

Zawoja jest jedną z atrakcyjniejszych miejscowości wypoczynkowych w Beskidzie Śląskim i Żywieckim. Dużo ludzi planuje tu swoje wakacje – Zawoja to piękna, niepowtarzalna miejscowość, smaczna regionalna kuchnia, czas zapełniony wieloma imprezami kulturalnymi oraz baza wypadowa w górach.

Nasza oferta wakacji w Zawoi jest bardzo różnorodna.

Dla tych z Was, którzy oczekują wielu atrakcji oferujemy pokoje i apartamenty w centrum , w środku wszystkich wydarzeń, z widokiem na miasto i jego urocze uliczki, tak abyście mogli cały czas chłonąć atmosferę i czerpać energię z tego miejsca. Natomiast dla tych, którzy wolą ciszę i spokój, oferujemy wiele komfortowych miejsc noclegowych na obrzeżach lub pod miastem.

Wszystkie oferty proponowane na naszym portalu są bardzo atrakcyjne, dzięki czemu zapewnią sobie Państwo komfortowe i udane wakacje, a Zawoja dostarczy Wam miłych wspomnień na cały rok – do następnych wakacji… A wtedy zapraszamy znów na nasz portal.

Życzymy owocnych poszukiwań w Zawoi

Dodaj ofertę

Strona główna Oferty tematyczne Katalog firm tuystycznych Mapa strony Ogłoszenia Panel klienta Wakacje Chorwacja Online 124 (20)

© 2006-2009 Gieldawakacyjna.pl LP. All rights reserved.