Dodaj ofertę
Wybierz województwo

Super oferty

Zimowe wariacje w SPA zimowe wariacje w spa ; 7-dniowy pakiet pobytowy oferta ważna od 03.01.2014 do 02.03.2014wyjątkowy pobyt rekreacyjny w) ... kat.: Ferie w Długopolu Zdroju
1199 PLN

Ferie w Długopolu Zdroju

Długopole Zdrój jest jedną z atrakcyjniejszych miejscowości wypoczynkowych w Polsce. Mnóstwo ludzi planuje tu swoje ferie zimowe – Długopole Zdrój to niepowtarzalna architektura, smaczna regionalna kuchnia z niespotykanymi gdzie indziej potrawami, czas zapełniony wieloma imprezami kulturalnymi oraz baza wypadowa w górach. Nasza oferta pobytu na ferie w Długopolu Zdroju jest bardzo różnorodna. Dla tych z Was, którzy oczekują wielu atrakcji oferujemy pokoje i apartamenty w centrum Długopola Zdroju, w środku wszystkich wydarzeń, z widokiem na miasto i jego urocze uliczki, tak abyście mogli cały czas chłonąć atmosferę i czerpać energię z tego miejsca. Natomiast dla tych, którzy wolą ciszę i spokój, oferujemy wiele komfortowych miejsc noclegowych na obrzeżach w Długopolu Zdroju lub pod miastem. Wszystkie oferty proponowane na naszym portalu są bardzo atrakcyjne, dzięki czemu zapewnią sobie Państwo komfortowe i udane ferie zimowe, a Długopole Zdrój dostarczy Wam miłych wspomnień na cały rok – do następnych ferii zimowych. A wtedy zapraszamy znów na naszą podstronę z ofertami na zimowy pobyt. Życzymy owocnych poszukiwań.
Dodaj ofertę

Strona główna Oferty tematyczne Katalog firm tuystycznych Mapa strony Ogłoszenia Panel klienta Wakacje Chorwacja Online 104 (11)

© 2006-2009 Gieldawakacyjna.pl LP. All rights reserved.