Dodaj ofertę
Wybierz województwo

Super oferty

Ferie Zimowe 2014 ferie zimowe 2014 proponujemy pakiet 7 dniowy (6 noclegów), który obejmuje: - 6 noclegów - 6) ... kat.: Ferie w Krynicy Morskiej
40 PLN

Ferie w Krynicy Morskiej

Krynica Morska jest jedną z atrakcyjniejszych miejscowości wypoczynkowych w Polsce. Mnóstwo ludzi planuje tu swoje ferie zimowe – Krynica Morska to niepowtarzalna architektura, smaczna regionalna kuchnia z niespotykanymi gdzie indziej potrawami, czas zapełniony wieloma imprezami kulturalnymi oraz baza wypadowa nad morzem. Nasza oferta pobytu na ferie w Krynicy Morskiej jest bardzo różnorodna. Dla tych z Was, którzy oczekują wielu atrakcji oferujemy pokoje i apartamenty w centrum , w środku wszystkich wydarzeń, z widokiem na miasto i jego urocze uliczki, tak abyście mogli cały czas chłonąć atmosferę i czerpać energię z tego miejsca. Natomiast dla tych, którzy wolą ciszę i spokój, oferujemy wiele komfortowych miejsc noclegowych na obrzeżach w Krynicy Morskiej lub pod miastem. Wszystkie oferty proponowane na naszym portalu są bardzo atrakcyjne, dzięki czemu zapewnią sobie Państwo komfortowe i udane ferie zimowe, a Krynica Morska dostarczy Wam miłych wspomnień na cały rok – do następnych ferii zimowych. A wtedy zapraszamy znów na naszą podstronę z ofertami na zimowy pobyt. Życzymy owocnych poszukiwań.
Dodaj ofertę

Strona główna Oferty tematyczne Katalog firm tuystycznych Mapa strony Ogłoszenia Panel klienta Wakacje Chorwacja Online 136 (32)

© 2006-2009 Gieldawakacyjna.pl LP. All rights reserved.