Dodaj ofertę
Wybierz województwo

Strona głównaOferty tematyczne› Wakacje góry

Super oferty

LATO 2016 ;zapraszamy na wypoczynek zimowy !! ;;turnus ; 7-dniowy – ; koszt 690 zł ;// ; ;dzieci do lat 12 – koszt 48) ... kat.: Wakacje w Karpaczu
Karpacz
690 PLN

w górach na wakacje – Karpacz

Karpacz jest jedną z atrakcyjniejszych miejscowości wypoczynkowych w Karkonoszach. Dużo ludzi planuje tu swoje wakacje – Karpacz to piękna, niepowtarzalna miejscowość, smaczna regionalna kuchnia, czas zapełniony wieloma imprezami kulturalnymi oraz baza wypadowa w górach.

Nasza oferta wakacji w Karpaczu jest bardzo różnorodna.

poszukujemy trzy pokoje(ewent dom) w okresie 28.12-02-01 (5noclegów) dla : 2os dorosłe +2 dzieci 2+4 l 2os dorosłe +2 dzieci 3+8 l 2os dorosłe Witam poszukuje oferty na wakacje dla 5 par na czas sylwestra:) Witam :) poszukujemy oferty na wakacje w pokoju dwuosobowym w terminie 30.12-02.01 (ewentualnie od 29.12) Witam! Poszukuję oferty na wakacje dla 5 osób (w tym 2 dzieci) w dniach od 31.12 do 3.01.

Dla tych z Was, którzy oczekują wielu atrakcji oferujemy pokoje i apartamenty w centrum Karpacza, w środku wszystkich wydarzeń, z widokiem na miasto i jego urocze uliczki, tak abyście mogli cały czas chłonąć atmosferę i czerpać energię z tego miejsca. Natomiast dla tych, którzy wolą ciszę i spokój, oferujemy wiele komfortowych miejsc noclegowych na obrzeżach Karpacza lub pod miastem.

Wszystkie oferty proponowane na naszym portalu są bardzo atrakcyjne, dzięki czemu zapewnią sobie Państwo komfortowe i udane wakacje, a Karpacz dostarczy Wam miłych wspomnień na cały rok – do następnych wakacji… A wtedy zapraszamy znów na nasz portal.

Życzymy owocnych poszukiwań w Karpaczu

Dodaj ofertę

Strona główna Oferty tematyczne Katalog firm tuystycznych Mapa strony Ogłoszenia Panel klienta Wakacje Chorwacja Online 71 (10)

© 2006-2009 Gieldawakacyjna.pl LP. All rights reserved.