Dodaj ofertę
Wybierz województwo

Strona głównaOferty tematyczne› Wakacje góry
LATO 2015 ;zapraszamy na wypoczynek zimowy !! ;;turnus ; 7-dniowy – ; koszt 690 zł ;// ; ;dzieci do lat 12 – koszt 48) ... kat.: Wakacje w Karpaczu
Karpacz
690 PLN
WAKACJE ; willa astor w karpaczu usytuowana jest w jednym z najpiękniejszych zakątków karpacza: u podnóża śnieżki) ... kat.: Wakacje w Karpaczu
Karpacz
70 PLN

w górach na wakacje – Karpacz

Karpacz jest jedną z atrakcyjniejszych miejscowości wypoczynkowych w Karkonoszach. Dużo ludzi planuje tu swoje wakacje – Karpacz to piękna, niepowtarzalna miejscowość, smaczna regionalna kuchnia, czas zapełniony wieloma imprezami kulturalnymi oraz baza wypadowa w górach.

Nasza oferta wakacji w Karpaczu jest bardzo różnorodna.

Witam szukam 3 pokoji 2 osobowych dla 6 dorosłych w Karpaczu od dnia 31.12 do 2.01.2015 r Witam. Szukam pokoju ala studio na najblizszy weekend tj 24-26 pazdziernik 2014. 2 ososby dorosle i 2 dzieci wiek 4 i 8 lat. Witam! Szukam oferty na wakacje dla 38 osób - dla seniorów - w dobrej cenie, ze śniadaniem i z obiadokolacją w dniach 19/20 listopad,najlepiej w pobliżu śnieżki lub hotelu Gołębiowski. Ważne, aby też była sala dostępna wieczorem pierwszego dnia. Pozdrawiam. Witam, szukam domku dla trzech rodzin z pieskami od 27.12-03.01.2015 w okolicy hotelu Golebiowski. pozdrawiam.

Dla tych z Was, którzy oczekują wielu atrakcji oferujemy pokoje i apartamenty w centrum Karpacza, w środku wszystkich wydarzeń, z widokiem na miasto i jego urocze uliczki, tak abyście mogli cały czas chłonąć atmosferę i czerpać energię z tego miejsca. Natomiast dla tych, którzy wolą ciszę i spokój, oferujemy wiele komfortowych miejsc noclegowych na obrzeżach Karpacza lub pod miastem.

Wszystkie oferty proponowane na naszym portalu są bardzo atrakcyjne, dzięki czemu zapewnią sobie Państwo komfortowe i udane wakacje, a Karpacz dostarczy Wam miłych wspomnień na cały rok – do następnych wakacji… A wtedy zapraszamy znów na nasz portal.

Życzymy owocnych poszukiwań w Karpaczu

Dodaj ofertę

Strona główna Oferty tematyczne Katalog firm tuystycznych Mapa strony Ogłoszenia Panel klienta Wakacje Chorwacja Online 92 (10)

© 2006-2009 Gieldawakacyjna.pl LP. All rights reserved.