Dodaj ofertę
Wybierz województwo

Strona głównaOferty tematyczne› Wakacje góry

Super oferty

Wakacje Pod Jaworem! cena noclegu: od 25 złśniadanie: do uzgodnieniaobiad: do uzgodnieniazniżki dla grup zorganizowanych. ; dom położony po) ... kat.: Wakacje w Bukowcu
25 PLN
WAKACJE W RUDAWACH... ; oferujemy; 50 ;miejsc; noclegowych; w ;przytulnych; pokojach; 6, ;8 i 12 osobowych ;specjalnie; dla ;;;;;;;;;;) ... kat.: Wakacje w Bukowcu

Na wakacje w Bukowcu

Bukowiec jest jedną z atrakcyjniejszych miejscowości wypoczynkowych w Karkonoszach. Dużo ludzi planuje tu swoje wakacje – Bukowiec to piękna, niepowtarzalna miejscowość, smaczna regionalna kuchnia, czas zapełniony wieloma imprezami kulturalnymi oraz baza wypadowa w górach.

Nasza oferta wakacji w Bukowcu jest bardzo różnorodna.

Dla tych z Was, którzy oczekują wielu atrakcji oferujemy pokoje i apartamenty w centrum Bukowca, w środku wszystkich wydarzeń, z widokiem na miasto i jego urocze uliczki, tak abyście mogli cały czas chłonąć atmosferę i czerpać energię z tego miejsca. Natomiast dla tych, którzy wolą ciszę i spokój, oferujemy wiele komfortowych miejsc noclegowych na obrzeżach Bukowca lub pod miastem.

Wszystkie oferty proponowane na naszym portalu są bardzo atrakcyjne, dzięki czemu zapewnią sobie Państwo komfortowe i udane wakacje, a Bukowiec dostarczy Wam miłych wspomnień na cały rok – do następnych wakacji… A wtedy zapraszamy znów na nasz portal.

Życzymy owocnych poszukiwań w Bukowcu

Dodaj ofertę

Strona główna Oferty tematyczne Katalog firm tuystycznych Mapa strony Ogłoszenia Panel klienta Wakacje Chorwacja Online 132 (20)

© 2006-2009 Gieldawakacyjna.pl LP. All rights reserved.