Dodaj ofertę
Wybierz województwo

Strona głównaOferty tematyczne› Wakacje góry

Super oferty

wakacje zapraszamy; wszystkich do spędzenia wakacji u nas w ciszy i spokoju,na łonie natury..dzieci też dadzą odpocząć rodzicom,) ... kat.: Wakacje w Czernicy
Wakacje w zabytkowym domu na wsi! zapraszamy na letni wypoczynek z dala od miasta, w sąsiedztwie lasów, łąk i potoku. witamy w 300- letnim domu pr) ... kat.: Wakacje w Czernicy
50 PLN

Na wakacje w Czernicy

Czernica jest jedną z atrakcyjniejszych miejscowości wypoczynkowych w Karkonoszach. Dużo ludzi planuje tu swoje wakacje – Czernica to piękna, niepowtarzalna miejscowość, smaczna regionalna kuchnia, czas zapełniony wieloma imprezami kulturalnymi oraz baza wypadowa w górach.

Nasza oferta wakacji w Czernicy jest bardzo różnorodna.

Dla tych z Was, którzy oczekują wielu atrakcji oferujemy pokoje i apartamenty w centrum Czernicy, w środku wszystkich wydarzeń, z widokiem na miasto i jego urocze uliczki, tak abyście mogli cały czas chłonąć atmosferę i czerpać energię z tego miejsca. Natomiast dla tych, którzy wolą ciszę i spokój, oferujemy wiele komfortowych miejsc noclegowych na obrzeżach Czernicy lub pod miastem.

Wszystkie oferty proponowane na naszym portalu są bardzo atrakcyjne, dzięki czemu zapewnią sobie Państwo komfortowe i udane wakacje, a Czernica dostarczy Wam miłych wspomnień na cały rok – do następnych wakacji… A wtedy zapraszamy znów na nasz portal.

Życzymy owocnych poszukiwań w Czernicy

Dodaj ofertę

Strona główna Oferty tematyczne Katalog firm tuystycznych Mapa strony Ogłoszenia Panel klienta Wakacje Chorwacja Online 120 (14)

© 2006-2009 Gieldawakacyjna.pl LP. All rights reserved.