Dodaj ofertę
Wybierz województwo

Strona głównaOferty tematyczne› Wakacje góry

Super oferty

Duszniki z Chopinem duszniki z chopinem oferta pobyt festiwalowy od 07-15.08.2015 /9 dni 8 noclegów w pokojach z łazienkami i tv8 ś) ... kat.: Wakacje w Dusznikach Zdrój
1272 PLN

Na wakacje w Dusznikach Zdrój

Duszniki Zdrój jest jedną z atrakcyjniejszych miejscowości wypoczynkowych na Ziemi Kłodzkiej. Dużo ludzi planuje tu swoje wakacje – Duszniki Zdrój to piękna, niepowtarzalna miejscowość, smaczna regionalna kuchnia, czas zapełniony wieloma imprezami kulturalnymi oraz baza wypadowa w górach.

Nasza oferta wakacji w Dusznikach Zdrój jest bardzo różnorodna.

Dla tych z Was, którzy oczekują wielu atrakcji oferujemy pokoje i apartamenty w centrum , w środku wszystkich wydarzeń, z widokiem na miasto i jego urocze uliczki, tak abyście mogli cały czas chłonąć atmosferę i czerpać energię z tego miejsca. Natomiast dla tych, którzy wolą ciszę i spokój, oferujemy wiele komfortowych miejsc noclegowych na obrzeżach lub pod miastem.

Wszystkie oferty proponowane na naszym portalu są bardzo atrakcyjne, dzięki czemu zapewnią sobie Państwo komfortowe i udane wakacje, a Duszniki Zdrój dostarczy Wam miłych wspomnień na cały rok – do następnych wakacji… A wtedy zapraszamy znów na nasz portal.

Życzymy owocnych poszukiwań w Dusznikach Zdrój

Dodaj ofertę

Strona główna Oferty tematyczne Katalog firm tuystycznych Mapa strony Ogłoszenia Panel klienta Wakacje Chorwacja Online 125 (17)

© 2006-2009 Gieldawakacyjna.pl LP. All rights reserved.