Dodaj ofertę
Wybierz województwo

Strona głównaOferty tematyczne› Wakacje góry

Super oferty

Tydzień w pięknym domu górskim ;zapraszamy państwa do miłkowa 3 km.od karpacza gdzie mogą państwo wynająć samodzielny ogrodzony dom dla ośmiu os&oacute) ... kat.: Wakacje w Miłkowie
Miłków
480 PLN

Na wakacje w Miłkowie

Miłków jest jedną z atrakcyjniejszych miejscowości wypoczynkowych w Karkonoszach. Dużo ludzi planuje tu swoje wakacje – Miłków to piękna, niepowtarzalna miejscowość, smaczna regionalna kuchnia, czas zapełniony wieloma imprezami kulturalnymi oraz baza wypadowa w górach.

Nasza oferta wakacji w Miłkowie jest bardzo różnorodna.

Dla tych z Was, którzy oczekują wielu atrakcji oferujemy pokoje i apartamenty w centrum Miłkowa, w środku wszystkich wydarzeń, z widokiem na miasto i jego urocze uliczki, tak abyście mogli cały czas chłonąć atmosferę i czerpać energię z tego miejsca. Natomiast dla tych, którzy wolą ciszę i spokój, oferujemy wiele komfortowych miejsc noclegowych na obrzeżach Miłkowa lub pod miastem.

Wszystkie oferty proponowane na naszym portalu są bardzo atrakcyjne, dzięki czemu zapewnią sobie Państwo komfortowe i udane wakacje, a Miłków dostarczy Wam miłych wspomnień na cały rok – do następnych wakacji… A wtedy zapraszamy znów na nasz portal.

Życzymy owocnych poszukiwań w Miłkowie

Dodaj ofertę

Strona główna Oferty tematyczne Katalog firm tuystycznych Mapa strony Ogłoszenia Panel klienta Wakacje Chorwacja Online 90 (13)

© 2006-2009 Gieldawakacyjna.pl LP. All rights reserved.