Dodaj ofertę
Wybierz województwo

Strona głównaOferty tematyczne› Wakacje góry

Super oferty

Zapraszamy rodziny do Karkonoszy zapraszamy rodziny; do naszej agroturystyki willa fantastica w myslakowicach k\karpacza.widoki na karkonosze - sniezke p) ... kat.: Wakacje w Mysłakowicach
35 PLN
Wakacje 2016 w klimacie agroturystyki dla spragnionych ciszy i spokoju oferujemy wakacyjny pobyt w naszym agroturystycznym gospodarstwie. posiadamy;3 pokoje 3) ... kat.: Wakacje w Mysłakowicach

Na wakacje w Mysłakowicach

Mysłakowice jest jedną z atrakcyjniejszych miejscowości wypoczynkowych w Karkonoszach. Dużo ludzi planuje tu swoje wakacje – Mysłakowice to piękna, niepowtarzalna miejscowość, smaczna regionalna kuchnia, czas zapełniony wieloma imprezami kulturalnymi oraz baza wypadowa w górach.

Nasza oferta wakacji w Mysłakowicach jest bardzo różnorodna.

Dla tych z Was, którzy oczekują wielu atrakcji oferujemy pokoje i apartamenty w centrum Mysłakowic, w środku wszystkich wydarzeń, z widokiem na miasto i jego urocze uliczki, tak abyście mogli cały czas chłonąć atmosferę i czerpać energię z tego miejsca. Natomiast dla tych, którzy wolą ciszę i spokój, oferujemy wiele komfortowych miejsc noclegowych na obrzeżach Mysłakowic lub pod miastem.

Wszystkie oferty proponowane na naszym portalu są bardzo atrakcyjne, dzięki czemu zapewnią sobie Państwo komfortowe i udane wakacje, a Mysłakowice dostarczy Wam miłych wspomnień na cały rok – do następnych wakacji… A wtedy zapraszamy znów na nasz portal.

Życzymy owocnych poszukiwań w Mysłakowicach

Dodaj ofertę

Strona główna Oferty tematyczne Katalog firm tuystycznych Mapa strony Ogłoszenia Panel klienta Wakacje Chorwacja Online 107 (11)

© 2006-2009 Gieldawakacyjna.pl LP. All rights reserved.