Dodaj ofertę
Wybierz województwo

Strona głównaOferty tematyczne› Wakacje góry

Super oferty

wakacje z dziećmi DZIECI DUZE RABATY zapraszamy na wakacje z dziećmi -ceny konkurencyjne dla dzieci duże rabaty, kameralna atmosfera, cisza i spokoj...mnostw) ... kat.: Wakacje w Pilchowicach
30 PLN
wakacje z rodzina zapraszamy do nas przy pobytach dluzszych jak tydzien dzieci duze rabat, a nawet pobyty gratisowe!!! u nas nepwno pans) ... kat.: Wakacje w Pilchowicach
30 PLN

Na wakacje w Pilchowicach

Pilchowice jest jedną z atrakcyjniejszych miejscowości wypoczynkowych w Karkonoszach. Dużo ludzi planuje tu swoje wakacje – Pilchowice to piękna, niepowtarzalna miejscowość, smaczna regionalna kuchnia, czas zapełniony wieloma imprezami kulturalnymi oraz baza wypadowa w górach.

Nasza oferta wakacji w Pilchowicach jest bardzo różnorodna.

Dla tych z Was, którzy oczekują wielu atrakcji oferujemy pokoje i apartamenty w centrum Pilchowic, w środku wszystkich wydarzeń, z widokiem na miasto i jego urocze uliczki, tak abyście mogli cały czas chłonąć atmosferę i czerpać energię z tego miejsca. Natomiast dla tych, którzy wolą ciszę i spokój, oferujemy wiele komfortowych miejsc noclegowych na obrzeżach Pilchowic lub pod miastem.

Wszystkie oferty proponowane na naszym portalu są bardzo atrakcyjne, dzięki czemu zapewnią sobie Państwo komfortowe i udane wakacje, a Pilchowice dostarczy Wam miłych wspomnień na cały rok – do następnych wakacji… A wtedy zapraszamy znów na nasz portal.

Życzymy owocnych poszukiwań w Pilchowicach

Dodaj ofertę

Strona główna Oferty tematyczne Katalog firm tuystycznych Mapa strony Ogłoszenia Panel klienta Wakacje Chorwacja Online 110 (14)

© 2006-2009 Gieldawakacyjna.pl LP. All rights reserved.