Dodaj ofertę
Wybierz województwo

Strona głównaOferty tematyczne› Wakacje góry

Super oferty

Wakacje 2011 zapraszamy państwa na rodzinny wypoczynek na łonie natury w sprzyjającym klimacie rabczańskim. ośrodek karabela oferuje ) ... kat.: Wakacje w Rabce Zdrój
30 PLN

Na wakacje w Rabce Zdrój

Rabka Zdrój jest jedną z atrakcyjniejszych miejscowości wypoczynkowych w Gorcach. Dużo ludzi planuje tu swoje wakacje – Rabka Zdrój to piękna, niepowtarzalna miejscowość, smaczna regionalna kuchnia, czas zapełniony wieloma imprezami kulturalnymi oraz baza wypadowa w górach.

Nasza oferta wakacji w Rabce Zdrój jest bardzo różnorodna.

Dla tych z Was, którzy oczekują wielu atrakcji oferujemy pokoje i apartamenty w centrum , w środku wszystkich wydarzeń, z widokiem na miasto i jego urocze uliczki, tak abyście mogli cały czas chłonąć atmosferę i czerpać energię z tego miejsca. Natomiast dla tych, którzy wolą ciszę i spokój, oferujemy wiele komfortowych miejsc noclegowych na obrzeżach lub pod miastem.

Wszystkie oferty proponowane na naszym portalu są bardzo atrakcyjne, dzięki czemu zapewnią sobie Państwo komfortowe i udane wakacje, a Rabka Zdrój dostarczy Wam miłych wspomnień na cały rok – do następnych wakacji… A wtedy zapraszamy znów na nasz portal.

Życzymy owocnych poszukiwań w Rabce Zdrój

Dodaj ofertę

Strona główna Oferty tematyczne Katalog firm tuystycznych Mapa strony Ogłoszenia Panel klienta Wakacje Chorwacja Online 93 (7)

© 2006-2009 Gieldawakacyjna.pl LP. All rights reserved.