Dodaj ofertę
Wybierz województwo
Strona głównaOferty tematyczne› Grupy zorganizowane góry

Super oferty

Atrakcyjny pobyt dla grup w Agawie w Karpaczu!

kat.: Grupy zorganizowane w Karpaczu lokalizacja: zapraszamy grupy zorganizowane na pobyt w karpaczu. gwarantujemy komfortowe warunki i atrakcyjne ceny! zapraszamy grupy
WYJAZDY ZAKŁADOWE

kat.: Grupy zorganizowane w Karpaczu lokalizacja: brak oferty
nowy pakiet

kat.: Grupy zorganizowane w Karpaczu lokalizacja:
WYJAZDY ZAKŁADOWE/INTEGRACYJNE

kat.: Grupy zorganizowane w Karpaczu lokalizacja: brak oferty
Wycieczka w większej grupie to gwarancja świetnej zabawy i niezapomnianych wspomnień. Po ciężkim dniu pracy każdy spieszy się do domu i tak naprawdę nie ma okazji, aby lepiej poznać swoich współpracowników. Stąd też coraz popularniejsze stają się wycieczki zakładowe - jedno lub kilkudniowe. Oferty takich wyjazdów można przejrzeć np. na stronie www.gieldawakacyjna.pl, gdzie znajdziemy atrakcyjne oferty z noclegami. Grupy zorganizowane najlepiej poczują się w zacisznym pensjonacie, z dala od hałasu, za to blisko lasu czy najciekawszych atrakcji. Wiele obiektów noclegowych posiada własny parking dla większych samochodów i ogród z miejscem do grilowania. Przed wyjazdem warto poznać także propozycje miejscowych biur podróży. Z Karpacz czy w Karpaczu można pojechać na wycieczkę do Czech (Praga, Skalne Miasto) lub Niemiec (Drezno). Właściciele obiektów noclegowych starają się jak najciekawiej zorganizować swoim Gościom wolny czas, zimą organizują szalone kuligi z pochodniami i ogniskiem, a latem oferują wyprawę na grzyby lub pomoc przewodnika podczas górskich wędrówek w Karkonoszach.
Dodaj ofertę

Strona główna Oferty tematyczne Katalog firm tuystycznych Mapa strony Ogłoszenia Panel klienta Wakacje Chorwacja Online 108 (45)

© 2006-2009 Gieldawakacyjna.pl LP. All rights reserved.