Dodaj ofertę
Wybierz województwo

Strona głównaOferty tematyczne› Grupy zorganizowane

Super oferty

Wypoczynek zorganizowany w Karkonoszach

kat.: Grupy zorganizowane w Szklarskiej Porębie lokalizacja: Szklarska Poręba
Schronisko PLUM zaprasza!

kat.: Grupy zorganizowane w Szklarskiej Porębie lokalizacja: Szklarska Poręba zapraszamy grupy zorganizowane w karkonosze! obiekt z klimatem, domowa, niepowtarzalna atmosfera, 50 miejsc noclegowych
Wycieczka w większej grupie to gwarancja świetnej zabawy i niezapomnianych wspomnień. Po ciężkim dniu pracy każdy spieszy się do domu i tak naprawdę nie ma okazji, aby lepiej poznać swoich współpracowników. Stąd też coraz popularniejsze stają się wycieczki zakładowe - jedno lub kilkudniowe. Oferty takich wyjazdów można przejrzeć np. na stronie www.gieldawakacyjna.pl, gdzie znajdziemy atrakcyjne oferty z noclegami. Grupy zorganizowane najlepiej poczują się w zacisznym pensjonacie, z dala od hałasu, za to blisko lasu czy najciekawszych atrakcji. Wiele obiektów noclegowych posiada własny parking dla większych samochodów i ogród z miejscem do grilowania. Przed wyjazdem warto poznać także propozycje miejscowych biur podróży. Z grupą zorganizowaną można pojechać na wycieczkę do Czech (Praga, Skalne Miasto) lub Niemiec (Drezno). Właściciele obiektów noclegowych starają się jak najciekawiej zorganizować swoim Gościom wolny czas, zimą organizują szalone kuligi z pochodniami i ogniskiem, a latem oferują wyprawę na grzyby lub pomoc przewodnika podczas górskich wędrówek z grupą.
Dodaj ofertę

Strona główna Oferty tematyczne Katalog firm tuystycznych Mapa strony Ogłoszenia Panel klienta Wakacje Chorwacja Online 99 (35)

© 2006-2009 Gieldawakacyjna.pl LP. All rights reserved.